Sukienki na wesele dla puszystych

sukienki na wesele dla puszystych

Komfortowe czy zjawiskowe sukienki na wesele dla puszystych?

Sukienki na wesele każdy wybiera według własnego gustu i upodobania. Dla jednego ważny jest komfort, dla drugiego – wrażenie, jakie robi kreacja na innych (niezależnie od wygody). Dla trzeciego – w równym stopniu liczy się i komfort i wrażenie. Niektórzy uważają, że poszukiwanie takiej kreacji to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli chodzi o sukienki na wesele dla puszystych. Generalnie jednak strój na tak specjalną okazję na pewno musi odznaczać się pewną wyjątkowością. W końcu służy uczczeniu czyjegoś bardzo ważnego dnia.

Zwiewne sukienki z szyfonu

Często wybierane na uroczystości weselne są sukienki szyfonowe . Wyróżniają się zarówno elegancją, jak i lekkością. W barwach kolorowych i w dodatkowo kwiatowych wzorach królują najczęściej latem, choć nie jest to zasadą. Są zwiewne i dziewczęce, a ponadto dają dużo możliwości co do kroju. Szyfon jest tkaniną prześwitującą, więc suknie z tego materiału najczęściej szyte są z podszewką – w celu zasłonięcia tych okolic, których nie należy lub nie chce się pokazywać. Niemniej szyfon pozwala zarówno na ukrycie, jak i mniej lub bardziej tajemnicze odsłonięcie ciała. I tak długie suknie z szyfonu w delikatne kwiatowe wzory z nieco rozszerzającym się dołem pięknie prezentują się w tańcu. Pozwalają także co nieco ukryć jeśli zachodzi taka potrzeba.
Równie wdzięcznie wyglądają sukienki z szyfonu o krótkim kroju, ponieważ nadają swojej „nosicielce” dziewczęcego uroku. Zwłaszcza, gdy sukienka ma np. głęboki dekolt wykończony falbanką. Tutaj należy jednak uważać i starannie dobrać długość. Masywniejsze łydki i uda nie będą korzystnie się prezentować w mini. Nie bez znaczenia, zwłaszcza dla kobiet bardziej praktycznych, stanowi też fakt, iż sukienka szyfonowa sprawdzi się również w mniej formalnych okolicznościach. Będzie bowiem doskonałym dopełnieniem niedzielnego romantycznego spaceru, czy wyjścia do teatru.

Trapezowe sukienki na wesele dla puszystych

Dobrym rozwiązaniem na weselną uroczystość jest sukienka trapezowa. Dotyczy to zwłaszcza tych pań, które chciałyby pewne partie ciała zasłonić, jak np. podatny na „zaokrąglenie” brzuszek. Jednocześnie chciałyby pokazać światu np. piękne nogi. Sukienki trapezowe, oczywiście odpowiednio dobrane, w sposób idealny spełniają powyższe oczekiwania. Ponadto tego rodzaju kreacje luźno opadające ku dołowi, są niesamowicie wygodne. Przy tym, jeśli są wykonane z odpowiedniego materiału, również eleganckie. Nawet wykonane bez fantazji i „brawurowych” wykończeń dodadzą szyku paniom ceniącym prostotę.